HĽADÁTE ONLINE ÚČTOVNÍCTVO A IDE VÁM O ZLEPŠENIE EFEKTIVITY A CELKOVEJ VITALITY VAŠEJ FIRMY?

POTOM STE TU SPRÁVNE!

Vedenie jednoduchého účtovníctva a účtovanie miezd pre potreby vlastnej firmy sa stalo našou záľubou už v roku 1993. Vedením účtovníctva pre živnostníkov aj firmy, ako aj poskytovaním služieb v oblasti miezd a personalistiky sa profesionálne zaoberáme od roku 1998. Online účtovníctvo v cloude využívame od roku 2008. 

Na bohaté skúsenosti a zodpovedný prístup sa môžete plne spoľahnúť. Klienti pristupujú on-line do informačného systému spoločného pre klienta a našu spoločnosť.

Môžu tak nahliadať na vedenie účtovníctva, účtovanie miezd a prezerať si rôzne zostavy z ktoréhokoľvek miesta na svete. Po prijatí papierových dokumentov, tieto okamžite bezplatne digitalizujeme a dávame k dispozícii klientovi i účtovníkovi.

Samozrejmosťou je elektronická komunikácia so štátnymi inštitúciami ako sú sociálna poisťovňa, daňový úrad a zdravotné poisťovne. Úzkostlivo dodržiavame zákon o ochrane osobných údajov. Naši pracovníci sú kvalifikovaní a majú vo svojich profesiách dlhoročnú prax.

Lojálny účtovník by mal poradiť podnikateľovi

ako naložiť s hospodárskym výsledkom.

Využívame najmodernejšie technológie, aby sme vám poskytli najlepšie služby za výhodné ceny.

Inovatívne účtovníctvo v cloude je logickým stupňom vývoja účtovania firiem. Ekonomický softvér máme uložený na vlastnom serveri, do ktorého nemá prístup nikto iný

Pôsobíme na celom Slovensku a prostredníctvom kuriéra pružne a pravidelne vyzdvihneme vaše účtovné doklady.

Odbremeníme vás od všetkého, čo nevyžaduje nevyhnutne vašu pozornosť.