ONLINE ÚČTOVNÍCTVO

Najdôležitejším kapitálom úspešnej firmy je získanie vedomostí v oblasti marketingu a vedenia firmy. Tieto vedomosti sú samozrejmou súčasťou našich služieb a poskytneme vám ich ZDARMA. Aktívne využívame najnovšiu technológiu online účtovníctva v cloude. Samozrejmosťou je pre nás individuálny prístup ku každému klientovi. Hoci naše služby využívajú prevažne živnostníci a menšie firmy, zodpovedne si poradíme i s tými strednými.

Poskytujeme online vedenie jednoduchého účtovníctva, vedenie podvojného účtovníctva, účtovanie miezd, personalistiky a iné administratívne služby.

Našim klientom poskytujeme GRÁTIS digitalizáciu dokumentov.

Každý mesiac zasielame reporting o celkovom stave účtovníctva. Klient má stály prístup do svojej licencie účtovného softvéru a ku všetkým dokladom, faktúram, hotovostným bločkom či akýmkoľvek iným písomnostiam, ktoré nám zaslal.  Veľkou výhodou je využívanie najnovšej technológie pre online účtovníctvo v cloude. Uľahčuje prácu a zároveň umožňuje Váš neobmedzený prístup k dátam. Takto sa stáva vedenie účtovníctva jednoduchším, lacnejším, bezpečným a flexibilným procesom.

Ako to vyzerá v praxi?

Začiatkom každého mesiaca k Vám príde kuriér a prevezme účtovné doklady za predchádzajúci mesiac.

Po prevzatí dokladov od kuriéra (najneskôr do troch dní) sú naskenované do elektronickej formy a plne k dispozícii online pre účtovníka i klienta.

Náš spôsob vedenia účtovníctva je nielen moderným, ale hlavne praktickým riešením. Ponúka Vám prístup k stavu firmy, komfortný prehľad o firemných záväzkoch, pohľadávkach či neuhradených faktúrach, ale aj o stave DPH alebo daňového základu pre daň z príjmu.

Hlavné výhody

V ekonomickom systéme určenom pre klienta i účtovnú firmu, sú záznamy prístupné a aktualizované v reálnom čase.

Záznamy sú na serveri našej spoločnosti viacnásobne zálohované a klient má prístup k aktuálnej zálohe všetkých dát.

Okrem pravidelného zálohovania je ochrana citlivých údajov zabezpečená šifrovaním.

Či sa nachádzate doma, mimo pracoviska alebo ste na dovolenke, k Vašim elektronickým dokumentom máte prístup okamžite a v akomkoľvek čase. Jedinou podmienkou je možnosť pripojiť sa na internet.

O Vaše účtovníctvo sa stará profesionál, ktorý Vás zbaví záťaže súvisiacej s jeho vedením. Vďaka tomu získate voľný čas, ktorý môžete venovať rodine a svojim záľubám.